Loading...

İSTANBUL’UN SAKLI HAZİNESİ ZEKERİYAKÖY’DE SAKLI FIRSATLAR

Anasayfa Yazılar İSTANBUL’UN SAKLI HAZİNESİ ZEKERİYAKÖY’DE SAKLI FIRSATLAR
Sevdiklerinizle Paylaşın

İSTANBUL’UN SAKLI HAZİNESİ ZEKERİYAKÖY’DE SAKLI FIRSATLAR

İSTANBUL’UN SAKLI HAZİNESİ ZEKERİYAKÖY’DE SAKLI FIRSATLAR


Zekeriyaköy, doğayla iç içe dokusuyla hem şehrin içinde hem de dışında kalmayı başaran İstanbul’un ender yerleşim yerlerinden biridir. Ayrıca tertemiz havası, güvenli sokakları ve trafik çilesinin yaşanmadığı huzurlu bir bölge olarak seçkin bir merkez tanımını hak ediyor. Bölgede, spor, binicilik vb. aktiviteler için elverişli tesisler ve alanların olması da doğa severleri cezbeden bir başka yönü.


Yeni açılan İstanbul Havalimanı , 3. köprünün bağlantı yolunun Zekeriyaköy’den geçmesi nedeniyle her geçen gün nüfusu kalabalıklaşmaktaysa da villa, dubleks, tripleks, müstakil ve site içinde evler ile yatay gelişime açık olan bölgede hemen hemen her evin bahçeli olması, doğanın dokusunu bozmadan uyumla yaşamanın kolaylaşmasına zemin hazırlamaktadır. Yüksek yapılaşma, çarpık kentleşme olmaması  da huzur ve güvenin sağlanmasında bir başka etken.


Bölge henüz gelişimini tamamlamadığı  için çarşı henüz istenen düzey de gelişmiş değil ancak her geçen gün insanların ihtiyaçlarına cevap veren mekânlar hizmete girdiği için fırsat potansiyelini yükseltiyor.

 

Zekeriyaköy, hafta içi sessiz ve sakin ama hafta sonları biraz nefes almak isteyen, İstanbul’da yaşayanların yeşil ve mavinin buluştuğu bölgeye akın ettiğini söylersek  abartmış sayılmayız.


Kuzeyde komşusu Uskumruköy, güneyde Bahçeköy, batıda Belgrad Ormanı bölgeye değer katıyor. Taksim’e 24 km, Maslak bölgesine 16 km, Levent’e 19 km, Koç Üniversitesi’ne 6 km, Yeni İstanbul havalimanına 21 km mesafede kolay ulaşılabilir olan Zekeriyaköy emlak ihtiyacı ve yatırımları için cazip ve kazançlı olmaya devam ediyor.

 

Hamza Yamlı      

Tunay Yapı / Zekeriyaköy

     

                                                                                                                    

 

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.