Loading...

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda

 

İstanbuldaEv

2015 yılında adımları atılan, www.istanbuldaev.com Kurumsal Emlak ve Gayrimenkul firmalarımızın, bireysel kullanıcılarında faydalanacağı, Satılık ve Kiralık ilanlarının, asgari maliyette faydalanacağı bir ilan portalı olarak yola çıkmıştır. Emlak ve Gayrimenkul sektöründe kayıtlı firmalara ve emlak derneklerine daima destek olmayı hedef seçmiştir. www.istanbuldaev.com  bir "Yurt Gayrimenkul Yatırım Bilişim A.Ş." iştirakidir.

Yurt Gayrimenkul Yatırım Bilişim A. Ş. 2009 yılında Ataköy/İstanbul’ da kurulmuştur. Sektörde güvenilir gayrimenkul firması olması ve kurucumuzun tecrübeleriyle ile önemli bir yol katetmiştir. Güven ilkesi ile gelişen firmamızın gösterdiği titizlik, sektör güvenirliği ve kalite ilkesinden kopmamış, Emlak ve Gayrimenkul sektörünün saygınlığını, eğitimini hedef seçmiştir. Mesleğin sivil toplum kuruluşları ile çok daha iyi yerlere geleceğini önemsemektedir.

Yurt Gayrimenkul Yatırım Bilişim A. Ş. Kurucusu olan; Dr. Muhammer ÇUBUKÇU, 1985-2009 yılları arasında Hv.K.K.lığında Ar-Kur Ekip Komutanlığı görevinde bulunmuş, bir çok başarılı görevler yapmıştır. AKUT kurucu üyesi olup, bir çok büyük görevde liderlik yapmıştır. 2008 yılı sonunda emekli olmuş, yıllarca birikimilerini, tecrübe ve deneyimleri ile birleştirerek 2009 yılında "Yurt Gayrimenkul" adıyla, Emlak ve Gayrimenkul sektörüne yatırım yaparak, bu sektöründe güvenilir olmayı başarmıştır. Uluslararası Ekonomi - Gayrimenkul Ekonomisi dalında “PHD” Doktorasını yapmıştır. Sektördeki deneyimleri ve başarılarıyla, öncelikle İstanbul'da ve Türkiye' de güvenilir bir marka olmayı hedeflemiştir.

Halen:

Yurt Gayrimenkul Yatırım A. Ş. Yönetim Kurlu Başkanı

AKUT; Arama Kurtarma Derneği kurucu üye,

LEMDER; Lisanlı Emlak Müşavirleri Derneği Bşk. Yrd.,

ATEMDER; Ataköy Emlak Müşavirleri Derneği Genel Sekreteri, olarak sektöre katkı sağlamaya gayret etmektedir.

İstanbuldaev " İstanbulda Ev Bulmanın En Kolay Yolu " "İstanbul'un Emlak İlan Portalı sloganları ile yola çıkmış, bu hedefte yoluna devam etmekte ve insanlarımız için en kolay, doğru emlak ilanları olacak portalı sunmaktayız.

www.istanbuldaev.com 'da yer alan tüm ilanlar, doğru ve güncel olması hedefiyle, tüm ilanlar hergün ekibimiz tarafından kontrol edilmektedir.


İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.