Loading...

Hizmet Kullanım Sözleşmesi

Anasayfa Hizmet Kullanım Sözleşmesi
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hizmet Kullanım Sözleşmesi

Kullanım Koşulları

Nish İstanbul Sanayi  Cad. No: 44 A  Blok No: 5  34196/Çobançeşme/ Bahçelievler/İstanbul adresinde mukim Yurt Gayrimenkul Yatırım Bilişim Anonim Şirketi (aşağıda kısaca "İstanbuldaev" olarak anılacaktır) emlak, gayrimenkul işleri ile ilgili firmaların son kullanıcı ile bir araya getirmek amacı ile kurulmuştur. İstanbuldaev herkese açık bir sitedir. Tüm kullanıcılar için verilen hizmetler, üyelik haricinde veya aksi belirtilmedikçe, 1 yıl ücretsizdir. Aşağıdaki yazılı durumlarda, site yönetimi üyenin ve üye olmadan siteye giriş yapan kullanıcının (aşağıda kısaca “kullanıcı”olarak anılacaktır) site kullanımını engelleyebilir ve aşağıdaki girişimlere karışan kişi veya kişiler hakkında kanuni haklarını saklı tutar: - Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmayan bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda, - Sitede yer alan çalışmaların ve içeriğin kısmen veya tümüyle kopyalanarak farklı amaçlarla kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda, - Sitenin genel güvenliğini tehdit edecek, sitenin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, faaliyetlerin yapılması, yapılmaya çalışılması ve bilgilerin alınması, silinmesi, değiştirilmesi durumunda. istanbuldaev.com'u ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amacı ile takip edilmektedir. Elde edilen bilgiler, gizlilik prensiplerine bağlı kalmak kaydıyla, içerik bölümümüzü zenginleştirmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda işbirliğine gittiğimiz firmalarca paylaşılmaktadır. Amacımız, sitenin sizin istediğiniz özelliklerde olmasını ve site gelişimini sağlamaktır. www.istanbuldaev.com 'a kullanıcı olarak giriş yaptığınızda; gayrimenkul ilan sahipleriyle iletişime geçip, gayrimenkul satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. İlan detay sayfalarında emlak ve gayrimenkul firmaları ile yapılacak mesajlaşma, ya da telefon üzerinden yapılan iletişim İstanbuldaev sorumluluğunda değildir. "İlanlarım E-Posta'da" bölümüne e-posta adresinizi bırakarak, seçtiğiniz bölgelerdeki güncel ilanlardan haberdar olabilirsiniz. İstanbuldaev “Haber” bölümünden güncel emlak haberlerini ve projelerini takip edebilirsiniz. Kullanıcı olarak www.istanbuldaev.com 'a giriş yaptığınızda İstanbuldaev, sunucunuzdan bilgilerinizi almakta ve kaydetmektedir. Bu bilgiler Google ve Facebook pazarlama etiketleri için kullanılmaktadır. Ayrıntılı bilgiler için İstanbuldaev Gizlilik Politikası\'nı inceleyebilirsiniz. Sisteme talep bırakmış kullanıcıların iletişim bilgileri İstanbuldaev kurumsal müşterileriyle paylaşılacaktır. Kullanıcılar, üyelik başvuru formununda yer alan Üyelik Sözleşmesi'ni kabul ederek www.istanbuldaev.com 'a üye olabilirler. Görüş, öneri ve sorularınız için www.istanbuldaev.com 'da yer alan “İstanbuldaev 'e Ulaşın” sayfasını kullanabilirsiniz.


İlan Yayınlama Kuralları

1) - İlan yayıncısı İstanbuldaev'de ilanlarını yayınlayarak “İlan Yayınlama Kuralları”nı kabul etmiş sayılır. Bu sebeple ilan yayınlayan her kişi ve kurum kurallara riayet etme mecburiyetindedir. 

2) - İlan yayıncıları ilanın içeriğiyle ilgili bilgilerin doğruluğundan sorumludur. İlan bilgileri içerisindeki gerçek dışı fiyat, metrekare, açıklama, kat sayısı gibi parametreler sonucunda ilan, ilan sahibinde danışılmaksızın sistemden kaldırılabilir. 

3) - İlan içerisinde yer alan fotoğrafların emlak ile ilişkili olması, ilanı yayınlayan kurumun ya da kişinin logo, tanıtım görseli vb.. olmaması gerekmektedir. Sistemde bulunan diğer ilanlardan ayrışmak maksadıyla ve haksız rekabet yaratmak amacıyla ilan resimlerinin üzerine herhangi bir yazı, ikon, şerit, çerçeve yerleştirilmesi fotoğrafın yayından kaldırılmasına sebep olabilir. 

4) - İlan sahibi aynı gayrimenkulle ilgili sadece bir adet ilan yayınlayabilir. Aynı emlak ile ilgili girilecek çoklu kayıtlar mükerrer ilan sayılacaktır. Mükerrer ilanlar haksız rekabete yol açtığından ötürü sistemden ilan sahibine duyurmaksızın tamamen kaldırılabilir. 

5) - İlan başlığı içerisinde yalnızca ilanda söz konusu olan gayrimenkule ait bilgiler verilebilir. İlan başlığı içerisinde iletişim bilgisi gibi haksız rekabete yol açabilecek bilgilerin yer verilmesi ilanın yayından kaldırılmasına sebep olabilir. 

6) - İlan başlığı içerisinde Türkçe karakterler, Türk alfabesinde bulunmayan X, W, Q harfleri, rakamlar, nokta(.), virgül(,), ünlem(!) noktalama işaretleri kullanılabilir. Bu karakterlerin dışında kullanılacak alfanumerik olmayan, rekabete gölge düşürecek hiçbir karakterin ilanlarda yer almasına izin verilmeyecektir. 

7) - İlan sahibi tarafından satılmış ya da kiralanmış gayrimenkullere ait ilanlar, ilan sahibi tarafından arşivlenmelidir. İstanbuldaev sistemindeki operasyonu tamamlanmış ilanları belirli periyotlarla sistem haricine çıkarma hakkını saklı tutar. Bu işlem sonrasında doğacak yedekleme problemlerinden İstanbuldaev sorumlu değildir. 

8) - İlan bilgilerinin doluluğu ve doğruluğu, fotoğrafların kalitesi ve geçmiş hareketler göz önünde bulundurularak ilan sahiplerinin ilanları değerlendirilebilir. İlan yayınlama kurallarını sıklıkla ihlal eden kullanıcıların sözleşmesini tek taraflı olarak fesh etme hakkını İstanbuldaev saklı tutar. Aynı şekilde ilan bilgilerini daimi olarak doğru ve hatasız giren kullanıcılar, haksız rekabete yol açmayacak şekilde sistem algoritması tarafından ödüllendirilerek ilanların öne çıkması sağlanabilir. 

9) - İlan yayınlama kurallarına riayet etmeyen kullanıcıların ilanlarındaki bilgilerinin bir kısmı ya da tamamının yayından kaldırılması hakkını İstanbuldaev saklı tutar.

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.