Loading...

Mall of İstanbul

Anasayfa Projelerimiz Mall of İstanbul
Sevdiklerinizle Paylaşın

Mall of İstanbul

Açıklamalar

AVM, konut ve ofisten oluşan ve Türkiye’nin en büyük karma projesi olan Mall of İstanbul, aynı zamanda bir kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekmektedir. 

Mall of İstanbul Projesi, TEM Otoyolu üzerindeki Mahmutbey gişelerinin yanında gerçekleştirilen bir yatırımdır. Atatürk Uluslararası Havalimanı’na beş kilometre mesafede yer alan arazinin çok yakınında, projesi tamamlanmış metro hattı da bulunmaktadır. 

İstanbul için müşterilerin tüm günlerini geçirebilecekleri yeni bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Mall of İstanbul 350 mağazalı ve 4.000 araç kapasiteli alışveriş merkezinin %30'u eğlence ve yeme içme alanlarına ayrılmış durumda. 10.045 m²'si çocuk eğlence, 8.962 m²'si 16 salonda 3.050 koltuk kapasiteli sinema kompleksi ve 9.481 m² sergi, 700 koltuk kapasiteli konferans / tiyatro salonuyla zenginleştirilmiş 154.479 m² BKA'lık bir alana inşa edildi. Avrupa’nın en büyük Eğlence Kolonisi MOİPARK özel üretilmiş adrenalin yükseltici dev salıncaklarıyla İstanbullulara unutulmaz renklilikler sunuyor.

AVM 23 Mayıs 2014 tarihinde hizmete açılmıştır.

http://www.mallofistanbul.com.tr

Konum Haritası

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.