Loading...

Selenium Retro 9

Anasayfa Projelerimiz Selenium Retro 9
Sevdiklerinizle Paylaşın

Selenium Retro 9

Açıklamalar

Konut

Selenium Retro9, “Selenium Yaşam Kalitesi”nde zevkleri, en yeni teknolojiyi ve estetiği modern detaylarda bütünleştiriyor. Selenium Retro9’la yükselen yaşam standartları ile Yeni Ataköy’ün dokusu da yeni bir değer kazanıyor. 

7500 m² arsa üzerinde yükselen Selenium Retro9, her biri 18 katlı 2 Blokta konut ve ofis seçenekleri ile cadde üzerindeki mağaza alanlarından oluşuyor.  

İstanbul’un en nezih yaşam merkezlerinden Yeşilköy, Florya ve Bakırköy’ün birleştiği noktada, Yeni Ataköy; Selenium yaşam farkıyla büyümeye devam ediyor.

Selenium Retro9; 225 adet Rezidans Daire, 108 adet Ofis ve 15 adet Mağaza’dan oluşan yapısıyla, sizlere ihtiyacınız kadar olan yaşam alanınıza kavuşma olanağı sağlıyor. 

Selenium kalitesinin her ayrıntısına dokunduğu sosyal alanları, bahçe & açık peyzaj alanları, SPA, yüzme havuzu, spor salonu, kapsamlı lobi alanları ve mağazaları ile Selenium Retro9’da yükselen yaşam merkezinde yerinizi alın. 

Norm Mimarlık tarafından tasarlanan Selenium Retro9, gün ışığının maksimum kullanıldığı yapısı, panoramik manzarası, ayrıcalıklı hizmetten ödün vermeyen tarzı ile, Yeni Ataköy’de sizin için yükseliyor.

Ofis

Ayrıcalıklı ofis verimliliği, konforlu şehir yaşamı, kapsamlı lobi hizmetleri, 108 adet ofis ve 132 m2’den 960 m2’ye kadar farklı seçeneklerle Selenium Retro 9’da birleşiyor.

http://www.seleniumretro9.com

Konum Haritası

İlanlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.